Šlapias ir sausas EKOVATA šiltinimo būdas

 

Sausu ar šlapiu būdu?

Sausas šiltinimo Ekovata būdas naudojamas užpūčiant Ekovatą ant perdangos paviršiaus, pučiant už gipso, OSB ar kitokių plokščių, plėvelių. Šlapias šiltinimo būdas naudojamas kai reikalinga padengti atvirą paviršių, pvz. tarp vertikalaus medinio karkaso. Ekovata užpučiama ant paviršiaus, o po to nulyginama specialia freza.

EKOVATA

Profesionali konsultacija apie EKOVATA – telefonu: 8 603 10105

Sienų šiltinimas

SienaSienas įprasta šiltinti lakštinėmis šiltinimo medžiagomis (pvz. akmens vata).Tačiau sienose montuojamos komunikacijos apsunkina darbą šiomis medžiagomis. Taip pat patį karkasą reikia taikyti prie lakštų dydžio, kitaip smarkiai padidėja medžiagų sąnaudos. Šiltinant Ekovata karkaso nereikia taikyti prie šiltinimo medžiagos, o esant poreikiui, šiltinimo sluoksnio storį galima reguliuoti storinant ar ploninant patį karkasą. Ekovata užpildo visas ertmes ir prisitaiko prie konstrukcijų sudarydama vientisą sluoksnį. Priklausomai nuo situacijos sienas galima apšiltinti iš išorės ir iš vidaus. Šiltinimas atliekamas už apdailinių plokščių ar plėvelių, priklausomai nuo jau atliktų statybos darbų.

Profesionali konsultacija apie EKOVATA – telefonu: 8 603 10105

Perdangų šiltinimasperdanga

Ekovata nepakeičiama medžiaga šiltinant perdangas negyvenamose privačių ir daugiabučių namų pelėpėse. Dėl Ekovatos plaušelių smulkumo galima apšiltinti net sunkiausiai prieinamas vietas palėpėse.  Specialia įranga medžiaga užpučiama ant  betono, lentų ar lagių norimu storiu ir išlyginama. Nenaudojamoje palėpeje paliekant Ekovatą atvirą nereikia priešvėjinės plėvelės. Jeigu perdangoje yra oro tarpas, Ekovata užpildoma nuimant lentas arba gręžiant ertmes. Be to, perdangų šiltinimas Ekovata patogus ir ekonomiškas, nes nereikia gabenti šiltinimo medžiagų į viršų, nes ji žarnos pagalba pasiekia net 15 metrų aukštį.

 

Profesionali konsultacija apie EKOVATA – telefonu: 8 603 10105

Stogo šiltinimas 

Stogas

Kadangi šiltas oras kyla į viršų ir remiasi į stogą, per jį patiriami didžiausi šilumos nuostoliai palyginus su kitomis atitvaromis. Todėl stogui keliami didžiausi sandarumo ir šiluminės varžos reikalavimai. Dėl Ekovatos tankumo (tris kartus tankesnė nei mineralinė vata) ir gerų šiluminių savybių (λ=0,035) šį medžiaga puikiai tinka stogų šiltinimui. Gaunamas vienalytis šiltinimo sluoksnis, kuris nebijo temperatūrinių svyravimų būdingų stogui ir laikui bėgant neišsisandarina. Stogo šiltinimas atliekamas tarp plėvelių (priešvėjinės ir difūzinės) arba gręžiant ertmes plokštėse jeigu jau pvz. gipso ar OSB plokštės suinstaliuotos.

Profesionali konsultacija apie EKOVATA – telefonu: 8 603 10105

Grindų šiltinimas grindys

Po grindimis dažnai laikosi drėgmė, kaupiasi pelėsis ir grybeliai. Ekovatos sudėtyje esančios druskos veikia kaip natūralus antiseptikas apsaugantis grindų konstrukcijas nuo aplinkos poveikio. Dėl Ekovatos savybės išgarinti drėgmę grindys bus apsaugotos nuo puvimo. Apšiltinti galima ir naujai įrengiamas, ir senas grindis. Naujai įrengiamose grindyse Ekovata tiesiog užpučiama tarp lagių norimu storiu ir išlyginama. Senų grindų apšiltinimui reikalinga nuimti kelias lentas arba padaryti nedideles ertmes užpildymui.

Profesionali konsultacija apie EKOVATA – telefonu: 8 603 10105

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!